Розмитнити, чи знищити?

 

 7 грудня по вул. Галицька євробляха “напала” на будинок під номером 84, тобто на нерухомий об’єкт України. Що це?  Гібридна провокація, чи гібридна свідомість винуватця? 

 

 

 

 

Після святкування Дня Збройних сил України,  деякі персонажі вирішили плавно перейти у процес святкування Дня  органів місцевого самоврядування. Всім відомо, які “ніжні” слова згадуються, коли спостерігаєш за діяльністю самоврядовців. Можна подумати, що, керуючись знаменною датою, та ,жертвуючи автомобілем, євробляхер висловив протест посадовцям, які “докерувались”  на місцевому рівні!  Протест проти діяльності тих, хто створив дискомфорт водіям в пересуванні центральною частиною міста у напрямку цукрового заводу та вуличками міста…!!!

 

Було б краще, щоб страждали об’єкти не простих людей, а самі чиновники, або їх майно!

 

 

 

Але не потрібно їм уподібнюватись! Європейський напрямок розвитку не означає самознищення! БМВешний євробляхер знищив саму бляху, а також пошкодив майно фасаду будинку. У цій події тішить тільки те, що ні водій, ні пасажир не постраждали!

 

 

Подія відбулась о 3:15 ранку 07.12.18. Ймовірний водій не зізнався, що це був його “політ”, але право власності на “літак” визнав. З місця пригоди льотчик втік, але не встиг сховати вже безкрилий агрегат в гараж. Дуже швидко зійшло сонце. Допомогли очевидці, а відео з камер спостереження об’єкта остаточно підтвердило підозрюваний автомобіль. Поліція зареєструвала ДТП. Винуватець взяв зобов’язання відремонтувати пошкоджене нерухоме майно, або компенсувати затратні кошти на ремонт до 01.01.19 р. Для того, щоб знову літати – бляха потребує значних капіталовкладень!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.