“Ключ у кишені” презентували в Бучачі

4 травня Мар’яна Максим’як, програмна директорка Літературного центру імені Аґнона, презентувала збірку есеїв про Бучач.

 

 

Нагадаємо, що минулого року (з серпня по жовтень) у Бучачі гостювали українські письменники Євгенія Сенік, Андрій Любка та Софія Андрухович. Кожен із них мав нагоду відчути себе тимчасовим гостем міста. Результатом таких відвідин стали есе-роздуми-враження2 про місто.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За словами Мар’яни, ця збірка є підсумком короткотермінової літературної резиденції, яка тривала в рамках проекту “Аґнон: 50т кроків, щоб зрозуміти”. Проект фінансово підтримав Канадійський благодійний фонд “Українсько-єврейська зустріч”. Самі ж відвідини українських письменників, стали можливими за фінансової підтримки Ґете Інституту в Україні.

 

 

Читаючи ці есе, бачимо Бучач трохи з іншого боку, адже для людей, які проживають тут постійно, він вже став звичним та нецікавим. А резиденти змогли розгледіти та віднайти у місті щось нове. І нехай не лякаються містяни гоструватих та різкуватих висновків, адже так воно і є. До речі, на “Книжковому арсеналі”, який нещодавно відбувся у Києві, “Ключ у кишені” також презентувала Мар’яна. Саме завдяки таким цікавим проектам все більше і більше людей дізнаються про Бучач.

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.