Згадаймо Революцію Гідності та всіх Героїв, які загинули

      Урочистості з нагоди відзначення четвертої річниці Революції Гідності та Свободи відбулися 21 листопада на майдані Волі біля меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні. Адже саме із цих людей розпочалося тодішнє протистояння.

 

Як і чотири роки тому, так і у вівторок, ні пронизливий вітер, ні сірі снігові хмари не зупинили бучачан, які прийшли згадати про всіх Героїв. Кожен йшов сюди із сумом та сльозами  на очах, адже не стерлися з пам’яті жахи тих кривавих днів. О. Йосафат та о. Роман разом з усіма присутніми молилися за Героїв, які боролися за світле майбутнє і кращу долю України.

 

 

Усе промине, – звернувся до школярів, студентів, вчителів, молоді, можновладців о. Йосафат, – віра, надія, але любов є вічна. Вона ніколи не мине. Любов є дар, що від Бога походить, Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебувє в Бозі і Бог перебуває в ньому. Вічная пам’ять нашим братам і сестрам Героям України. Це означає вічна любов, яка не зникне. Не зникне їхнє діло, складене в любові до Бога, до рідної землі – України інашого народу…

 

 

Із полум’яною промовою до всіх звернувся студент третього курсу Бучацього коледжу Подільського ДАТУ, зазначивши, Революціїя Гідності принесла зміни та великий смуток, адже наш народ зазнав багато втрат. “Пройшов час і, на жаль, настало розчарування. Можливо, це триватиме не довго, але на сьогодні ні я, ні мало хто з моїх однолітків не бачить змін. Брехня, хабарництво, не виконання законів – це найбільші проблеми нашого суспільства…”  Лунали вірші та пісні про тодішні події. Після завершення урочистостей бучачани ставили квіти та запалювали свічки у пам’ять про загиблих Героїв.

 

 

Ми не повинні забувати якою дорогою ціною виборювалась тоді свобода та воля, ми повинні пам’ятати про всіх воїнів, які захищають нашу країну зараз. Нам випала дуже важлива місія – втримати країну спільною, єдиною на неподільною.

 

 

Слава Україні!

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.