Районний конкурс читців-аматорів “Звучи, рідна мово”

18 лютого у залі районного будинку культури проходив конкурс читців-аматорів, приурочений Міжнародньому дню Рідної мови.

Змагання проводилося з метою пропаганди мистецтва рідної мови та слова, популяризації творчості Тараса Шевченка, підтримки і професійного зростання талановитої молоді у жінрі художнього читання. А також для того, щоб представити переможців у Тернополі на обласному конкурсі читців Шевченкового слова “Борітеся – поборете”.

68 учасників слухало та оцінювало журі у складі: Крупи Р. І., Простої В. Й., Вержбицької А. Ю. та Винниченко Г. Я. Головними критеріями оцінювання крнкурсантів були: художній рівень (оригінальність, режисура твору), майстерність виконання (емоційність, виразність, динаміка, донесення ідеї), культура мовлення (голос, дикція, жест), сценічна культура, відповідність костюма.

Конкурсанти поділялися на 2 категорії:

  1. виконавці-читці та читацькі ансамблі – аматорські гуртки закладів культури (8-12, 13-17, 18 і більше років);
  2. виконавці-читці та читацькі ансамблі – аматорські гуртки навчальних закладів освіти (8-12, 13-17, 18 і більше років).

Із напутнім словом до конкурсантів звернувся директор РКБК – Крупа Р. І., побажавши усім натхнення та успіхів.

Після цього розпочалися виступи учасників. Найбільше хочеться відзначити виконання віршів дівчатами із Золотопотіцького МБК Богачик О. та Ониськів Ю.; емоційне читання Флют Ю. із Зубрецького СК

 

 

Змусили похвилюватись та заспокоювати мурашок під шкірою дівчата із Возилівського СК Джердж М. та Осадець М.

  

Наштовхнула на роздуми Іжук М. із Новоставського СК, Слободян І. із Бучацького міського клубу підняв усім настрій гуморескою, Гуцуляк В. із ЗОШ № 2 посіяла трепет у серцях слухачів.

 

Сподобались також літературно-музичні композиції від читців Ліщанецького СК та Підзамочківського СБК.

 

Дякуємо усім конкурсантам за участь у такому чудовому змаганні. Оголошення результатів відбудеться у перший вівторок березня під час наради в РБК.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.