Районна конференція бучацьких воїнів

        30 вересня відбулися позачергові установчі збори громадської організації “Районної спілки воїнів-учасників АТО” Бучацького району. Як і було зазначено у порядку денному, спершу прозвітував голова спілки Криськів Володимир Войткович. Він розповів про важливість внесення військової тематики у дошкільне виховання дітей. Адже у той час, коли на сході триває війна, дітлахи допомагають бійцям не втрачати бойового духу, надсилаючи листівки, плакати, подарунки зроблені власними руками.

 

        Згадав Володимир Войткович і про виділені для АТОвців земельні ділянки, яких наразі є 26. Але, як завжди у нашій державі, все робиться дуже повільно, а потрібна оперативність. Не поодинокі випадки зникнення спеціально відведеної землі. У Бучацькому районі є 4 села, з яких найбільше хлопців пішли воювати: Жизномир, Підзамочок, Пишківці, Трибухівці. Відповідно, про цих бійців повинні потурбуватися найперше.

 

 

 

 

 

 

Не потрібно замовчувати і питання реабілітації, адже

“…вони робили подвиг для країни…”,

зазначив Криськів Володимир. Покращення житлових умов, поїздки на море дітей військовослужбовців, лікування, протезування зубів, проблеми з виокремленням земельних ділянок – все це не закриті теми. Про це говорили на зборах. Згадували також і про анкети, які потрібно було заповнити. І все ніби нормально, але питання, які зачитували були настільки абсурдними та далекими від реальності, що складалося враження, наче ті, хто їх складали, живуть у вигаданій реальності.

 

 

Нового голову спілки не обрали, вирішивши, що зберуться на наступних зборах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P. S. Дякуємо за те, що захищаєте нас. Так тримати. Слава Україні!

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.