Про втілення програми “Безпечне місто”

      Уже з першого березня 2017 p. свого фізичного втілення продовжив набувати проект “Безпечне місто”.

 

У пообіддя першого календарного дня весни, працівники Бучацького ККП, над світлофором  встановлювили каркас, на який пізніше, уже третього березня, закріпили камеру для відеонагляду.

 

 

Функції встановлення та обслуговування нових засобів відеоспостереження взяло на себе ТзОВ “Охорона Плюс”. Як зазначив Ярослав Котовський (людина, яка безпосередньо займається встановленням камер відеонагляду), загальна кількість приладів – 11: біля Нагірянського клубу, біля садіку “Сонечко”, на масиві, у центрі міста біля свілофора (4), в парку, на роздоріжжі (2), поблизу агро-технічного коледжу. Вже є такі, що функціонують, а інші або тільки встановлюватимуть, або ж замінюватимуть на новіші. Інформація з усіх камер надходить до поліції, де за подіями у місті спостерігає черговий.

 

Якщо порівнювати запис зі старих відеокамер із новими, варто процитувати Ярослава Котовського: “це ніби дивитися громіздкий чорно-білий телевізор і тоненький кольоровий сучасний”.

Говорячи про тривалість процедури від моменту встановлення до моменту безпосереднього відеоспостереження, потрібно провести багато клопіткої роботи. Найбільше часу займає налаштування кожної окремої камери. До того ж, для її повноцінної роботи потрібний якісний Інтернет.

За словами Ярослава Васильовича, якщо погода сприятиме і не виникатиме проблем з апаратурою, через кілька тижнів всі камери буде встановлено.

      Сподіваємося, що це допоможе підтримувати безпеку у місті та дасть змогу контролювати порядок і спокій.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.