Попередження та штрафи не лякають – люди продовжують підпалювати суху траву

Про масовість та небезпечність підпалів сухої трави говорять всюди: і на вулицях, і по телебаченні, і в Інтернеті. Але таких, які свідомо цього робити не будуть, дуже мало. Більшість навіть переконана, що якщо цей процес контролювати, а не залишати без нагляду, то шкоди ніякої немає.

 

Так, 13 березня рятівники виїжджали гасити близько 20 зареєстрованих пожеж в природних екосистемах на Тернопільщині. У повідомленні не оминули і Бучач. У місті на вулиці Торгова пожежу ліквідовували вже після заходу сонця. Вогонь знищив суху траву на відкритій території.

 

 

Вже наступного вечора палала трава неподалік Підзамочківського замку. Щоправда, селяни самі її потім загасили.

 

 

А ось 18 березня вогнеборці виїжджали на виклик для ліквідації пожежі на відкритій території на вулиці Лисенка. Площа загорання – близько 300 метрів квадратних.

 

Чомусь шкода власному здоров’ю та життю тварин не зупиняють людей від підпалів. Цікаво, чи згодяться палії платити, адже за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна (штраф від 170 до 1700 грн.) та кримінальна (обмеження волі від 2 до 5 років) відповідальність.

 

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.