Поховання за 20 грн від депутата, чи за 2000 грн від “реформаторів”?

 

 

 

Восени 2018 року на противагу “Бучацькому інформаційному порталу” влада через своїх владних фанів створила групу у мережі Facebook “Бучацькі справи”. За допомогою цієї сторінки депутат Дубина почав виправдовувати і відбілювати те, що відбілити неможливо.

 

 

6 січня на сайті “Бучацького інформаційного порталу” було опубліковано статтю “Поховання в Бучачі стане дорожчим”, де мова йшла про нового “начальника” над трьома кладовищами. Уся інформація, на той час, була правдива та перевірена. Саме завдяки публічному розголосу, а також активній позиції мешканців міста та деяких депутатів, Мосціпан з Кмітьом і змушені були дати задній хід. Так, до публікації статті неофіційна ціна на поховання у Бучачі була 1 400 – 1 500 грн., а зараз зросла від 1 900 грн. до 2500 грн. Плюс до того, міські “боси” були змушені документально оформити свої відносини з Чайківським В., видавши наказ щодо прийняття його на роботу у БККП на посаду завідувача кладовищами. Таким чином, маніпуляція Дубини знову провалилася, адже, наголошуємо, стаття вийшла ще 6 січня, а наказ видали 10.

 

 

 

 

 

Також хочемо звернути увагу, що корумпований депутат Дубина Анатолій вміє організувати поховання за 20 грн. Може не ту особу в штат комунгоспу взяли? А може зима, алкоголь чи блудний вірус подіяв, щоб таке плести? Нехай пояснить цей депутат, разом з своїми покровителями, яку користь і яке полегшення отримують жителі міста від цієї афери?

 

 

 

Розумніше було б купити міні-тракторець. Обслуговування кладовищ і процес викопування ями були б удвічі дешевшими. Всі аплодували б такому рішенню. Але призначати зарплату одній особі – Мосціпану в 1500$ краще, ніж покращити умови життя всім мешканцям міста. У цьому випадку депутат мовчить, значить з цим згідний, а, отже, підтримує злодійські діяння мера, і є залежним та активним схемщиком  “покращення” життя.

 

 

 

 

 

P. S. На відміну від “Бучацьких справ”, які вже встигли заявити про себе як провладна бізнес-структура, “Бучацький інформаційний портал” працює, витрачаючи свій час і гроші, на громадських засадах.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.