Після нас хоч потоп…

Здається, саме за цим принципом живуть сьогоднішні «боси» представницької влади нашого району. Те, що «зливають» район «по повній» вже у нікого не визиває сумніву, але при тому «чесні порядні» пани-начальники тягнуть за звичкою з районного бюджету все, що тільки можна: у них чималі надбавки «за інтенсивність», премії «за досягнення і перевиконання», доплати «на оздоровлення» та «вирішення соціально-побутових проблем» і все це коштом громади району.

 

 

 

 

Для мізерних зарплат бюджетникам району у них, як завжди, «не вистачає коштів», а голові райради Віталію Фреяку (БПП), його заступнику Василю Вонсяку та керуючому справами (завканцелярією) Василю Григоришину бюджету вистачає ще й на придбання коштом громади фірмової кавоварки «Philips», щоб «арабікою від марії» в затишному кабінеті запивати звичні для них «градуси».

 

 

 

 

 

 

Голова райради Віталій Фреяк виявляється живе не тільки на зарплату, у власності колишнього скромного клерка «Ощадбанку» і його дружини 5 земельних ділянок, два житлові будинки, гроші в євро, доларах і гривнях, що він відобразив у своїх деклараціях. При тому, спритний чиновник, перебуваючи на посаді голови райдержадміністрації, в вересні 2015 року придбав магазин, кафе і гараж площею 127,8 кв.м.

 

 

Все б нічого, але «гараж» виявився колишньою пожарною в центрі міста, що по вулиці Галицькій, який підприємливий чиновник «здає» в оренду під автомийку, за що отримує по 10 тисяч грн. щорічного доходу. Така сума зазначена в електронній декларації чиновника, але ж всі ми розуміємо, що насправді ця цифра в рази більша. При обстеженні державною екологічною інспекцією виявилося, що для миття автомобілів використовується питна вода з міського водопроводу, а саме миття проводиться із порушенням вимог щодо поводження з відходами, бо зворотні води без очистки скидаються в р. Стрипа, чим впродовж більше двох років систематично забруднюється навколишнє природне середовище.

 

 

 

 

Держінспектором з охорони навколишнього природного середовища видано обов’язковий для виконання припис – припинити скидання неочищених вод від автомийки в річку Стрипу з терміном виконання 22 січня 2018 року, але власник приміщення і вухом не веде, роблячи вигляд, що нічого не сталося і, забруднюючи річку хімічними препаратами, маслами і брудом, він отримує свої девіденти, хоча мав би поставитися відповідально і припинити нищити природу. А через забруднення навколишнього природнього середовища хворіємо ми і наші діти. О так, чиновник, який має захищати інтереси жителів, сам їх свідомо травить.

 

 

 

Володимир Простий,

заступник голови ГЕО «Зелений світ»

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.