Підсумки міжрайонного шахового турніру в Бучачі.

Перший міжрайонний шаховий турнір відбувся 15 січня 2017 року. Бої цього змагання зайняли усе приміщення ресторану “Водограй”, оскільки зібралося аж 52 учасники з різних районів Тернопільської області, а також Чернівців, Кам’янця-Подільського, Борщова.

Власник цього закладу, Рибак Іван Іванович, був організатором, й ініціатором шахового турніру під назвою “Дякую тобі, тату”, який було присвячено пам’яті сильного шахіста Івана Ільковича Рибака (батька організатора).

Перемогу виборов Іван Захарчук із с. Пишківці, який зараз проживає в місті Києві. Шахіст набрав 7,5 очок із 9 максимально можливих. Турнір проводився за швейцарською системою в 9 турів, а лідерів визначали за набраними очками, у випадку рівної кількості очок – за коефіцієнтом Бухгольца. Після закінчення турніру переможцям вручили кубки, медалі, грамоти та грошові винагороди.

Організатори зазначають, що шаховий турнір «Дякую тобі, тату» буде традиційно проводитися щороку.

Підсумки змагання

 

  1. P. S. Родина Рибак висловлює подяку за підтримку у проведенні та організації турніру Суширибі Б. І., Курцебі Л. М., Сарахману І. Й., Деременті В. І., Захарчуку І. Р., Леськову В. І.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.