Перехід завершено: у Трибухівцях громада приєдналася до Єдиної Української церкви

       У попередньому матеріалі ми писали про частковий перехід щtе однієї релігійної громади с. Трибухівці до Помісної церкви.

        У суботу, 22 грудня 2018 року, після святкової літургії відбулися збори парафіян УПЦ МП «Успіння Пресвятої Богородиці» села Трибухівці, на яких було вирішено об’єднатися із Православною Церквою України,  доказом чого є Протокол зборів релігійної громади УПЦ МП села Трибухівці  (присутніх – 62 чол., голосували за -54 чол., проти – 8чол.)

 

 

 

      В  неділю, 23 грудня 2018 року, в селі Трибухівці вперше за роки незалежності України відбулася спільна літургія православних парафіян в Церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Перед літургією, на запрошення парафіян,  до храму завітав високопреосвященніший  архієпископ Тернопільсько-Кременецький  Нестор та благочинний Деканату ПЦУ о. Андрій, які разом із о. Ярославом (настоятелем УПЦ МП ) обговорили питання про об‘єднання громад.  В ході бесіди о. Ярослав повідомив, що особисто він не має бажання об’єднуватися, у майбутньому не буде відправляти Богослужіння у зв’язку із поганим станом здоров’я та виявив бажання відслужити прощальну  літургію в цьому храмі.

 

 

 

 

 

 

 

Відслуживши  коротку службу, на якій були присутні також парафіяни ПЦУ та УПЦ МП храму  Благовіщення Пресвятої Богородиці с.Трибухівці (Борщівка), о. Ярослав заявив, що не благословляє своїх парафіян, котрі від нього відійшли.

 

 

 

 

 

25 грудня 2018 року  парафіяни  храму  Благовіщення Пресвятої Богородиці зібралися на збори церковної громади, на яких твердо наголосили, що хочуть об`єднання із новоствореною  Православною Церквою України і підготували  необхідні документи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишається не вирішеним питання частини парафіян МП, які відвідують церкву Успіння Пресвятої Богородиці і їхнього священика Ярослава Савки.

 

 

 

 

 

В неділю 30 грудня 2018 року  о  9: 30 годині відбудеться  спільна молитва  в  Церкві Успіння Пресвятої Богородиці (Завадина) с. Трибухівці!

 

 

P.S. Із достовірних джерел відомо, що отець Савка Ярослав в часи Родянського Союзу, будучи священником, їздив в Канаду. Практично здійснювати візити у віддалені країни могли тільки особи, які були тісно приближеня до верхівки влади, або особи – агенти. Джерела стверджують, що Савка Я. був  завербований агентами КГБ, а в даний час являється агентом ФСБ. Зараз два сини священика мають парафії у Криму, де здійснюють літургію. Знаючи це, питання відмови о. Ярославом у благословінні парафіян, які відійшли від нього, не виникає. 

На Тернопільщині в підпорядкуванні МП знаходиться ще 135 релігійних громад.

 

 

 

Інформація використана із сайту Трибухівської громади, власних кореспондентів та достовірних джерел.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.