Ось що чекає наш район, якщо ним керуватимуть пани Фреяк і Ковалко…

Декілька скликань поспіль “БПП”іст Віталій Фреяк представляє в Бучацькій районній раді село Киданів, де проживає аж 240 осіб, в основному люди старшого віку. Пан-начальник мав би приділити увагу рідному для нього селу, перебуваючи четвертий рік на посаді голови районної ради. Але то так лише здається, бо колишній банкір згадує село лише напередодні чергових виборів, тому помочі від нього, як то кажуть, як кіт наплакав.

 

 

 

 

 

Разом із свободівським “міністром” від культури в районній адміністрації бізнесменом Андрієм Ковалком, пан Фреяк взявся “рехвормувати клуби” району “під себе”. Мабуть з прицілом на вибори до громади, бо район вони вже “злили” по повній. Для цього утворили фейкову структуру, так звану “централізовану систему” над клубами та ввели дві посади начальників за рахунок і бюджету культури району. Звідки взяли понад 200 тисяч грн., хоча він і так бідний, як та церковна миша, а завклуби в селах на півставки і то не отримують своєчасно ту нещасну зарплату!

 

 

 

Замість навести елементарний порядок в клубах району, подбати про організацію їх роботи разом з сільськими головами, щоб не були вони пристанищем для мишей і пияків, ці пани жирують коштом культури.

 

 

 

 

 

 

Ось як виглядає приміщення під сільським клубом в Киданові, про який так «дбає» В.Фреяк і А.Ковалко, разом з в.о.директора «Централізованого клубного закладу» районної ради Лілією Кушнір.

 

 

 

Це жахіття прямо в центрі села біля дороги на Зарваницю, куди щороку прямують тисячі паломників із Карпат і у пам’яті яких про наш район залишиться отака згадка!!!

 

 

 

 

 

 

 

Керівне панство з району не знає навіть, що в клубах взагалі відсутні туалети! Тож справити нужду, навіть у відремонтованому та пропіареному перед виборами Фреяком і депутатом Люшняком Переволоцькому сільському клубному закладі культури, ніде, тому відвідувачі змушені оправлятися «за кутом»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А ось такий вигляд має автобусна зупинка “імені пана Фреяка” в Киданові, що обабіч дороги і біля церкви! А ще є “заґратований” магазин, територія повністю знищеного колгоспу… Дякуємо панові В.Фреяку, А.Ковалку і Л. Кушнір за “турботу” і “зразкове” ставлення до роботи!!! Ось що чекає наш район, якщо при владі залишаться пан Фреяка і К*!!!

 

 

Висновки нехай кожен зробить сам…

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.