Обережно! Бучачем розгулює скажена собака!

Із таким повідомленням до редакції звернулися містяни із роздоріжжя. Мовляв вже майже цілий тиждень біля статуї Ісуса Христа, аптеки “Калини” та поблизу житлових будинків вештається якийсь рудий пес, лякаючи дітей та дорослих.

 

 

Більше того, в суботу він напав на чотирьох людей, троє з яких були госпіталізовані. Один чоловік до лікарні не звертався. Кілька днів по тому до медики надавали допомогу ще двом постраждалим, останній випадок зареєстровано 17-тим вересня. Після нападу одна із потерпілих звернулася до правоохоронців. Останні на виклик відреагували, але багато часу на пошуки “кусючого” порушника не витратили, мотивуючи свої дії тим, що це не їхня компетенція. Зараз важко сказати який саме з усіх безпритульних собак роздоріжжя кусає та лякає людей, але одні із перших свідків наголошують на тому, що “можливо собака зірвався із ланцюга, бо був із нашийником”. 

 

Питанням контролю та вилову безпритульних собак у місті займається комунгосп, але не зажди їхні методи боротьби із цим стихійним явищем є, так би мовити, гуманними. За словами п. Марії, яка проживає в одному із багатоквартирних будинків на роздоріжжі, траплялися випадки, коли комунальники просто отруювали собак та залишали помирати. “Якщо іншого способу вони не знають, то нехай хоч забирають собак туди, де немає дітей, бо понадивляються бідолашні на передсмертні агонії тварин, а потім мами не можуть їх заспокоїти”, – коментує п. Марія.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.