“Захований” щебінь

Кілька днів тому громадський активіст Роман Довбенко виявив орієнтовно 60 т грубого щебеню. Такий зазвичай використовують для капітального ремонту доріг. Знахідка була особлива тим, що схованкою виявилися хащі неподалік міського сміттєзвалища.

 

Про все виявлене Роман написав на своїй сторінці у соціальній мережі:

 

 

 

 

Очевидно, що капітальний ремонт дороги біля сміттєзвалища ніхто і не планував. Бо, логічно подумавши, якщо дороги в місті, м’яко кажучи, не дуже, то, по суті, за Бучачем її точно ніхто робити не буде. Виходить, що хтось із “татів” міста вирішив “прихватизувати” частину матеріалів, які скоріш за все мали піти на ремонт дороги на Цукровому.

 

 

До речі, орієнтовна вартість такої кількості грубого щебеню із транспортуванням сягає близько 24 тисяч гривень. Але це вже не перший “фокус” Мосціпана Й. і Кмітя Б. До того вони були причетні до зникнення кам’яних бордюрів і добротної плитки, які замінювали на теперішню бруківку. Але це вже інша історія.

 

 

Яскравим прикладом “творчої приХватизації” чиновника є факт наявності елементів сходин, на дачній ділянці  Кмітя Б.І в с. Жизномир. Ці сходинки були демонтовані із доріжки, яка з’єднувала центр міста з Торговицею (на верхній базар). Тепер заміський офіс  чиновника буде облаштований в дизайні старого міста Бучач. Реліквія під охороною, так як на об’єкті часто, в робочий час, працюють підлеглі особи начальника Бучацького ККП.

 

P. S. Тому два вуйки пенсійного і передпенсійного віку, які керують містом планують спокійно піти на пенсію і жити за рахунок в т. ч. “прихватизованого”, залишаючи замість себе руїну.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.