Недільна зустріч із Богданом Коломійчуком

Письменник, який ні на хвилину не змусив засумувати, засумніватися чи відволіктися. Він бував у Бучачі проїздом, а 4 березня приїхав, щоб розповісти містянам про свої книги. Це не було схоже на шаблонну презентацію. Тут було багато посмішок, кумедних історій, запитань та дуже мало часу, адже півтори години пролетіли зі швидкістю світла.

 

 

Богдан Коломічук – володар гран-прі конкурсу “Коронація слова 2013”, як його відрекомендувала Мар’яна Максим’як. За першою освітою фізик – закінчив асторономію, а за другою – актор. Пан Богдан пише авантюрну прозу. “Я – авантюрист, але літературний авантюрист”, – зазначив письменник. Це така собі історико-авантюрна література, яка має навіть дещо ширше поняття, бо містить у собі і ретородетектив, й власне історичну прозу. Автор робить акцент на описі минулого: специфічна мова персонажів, історичний фактаж, та, подекуди, навіть окремі деталі тодійшніх реалій, вводить містичні лінії.

 

 

 

Багато розповідав про свій шлях до великого письменства: “Я насправді мріяв бути письменником. Я завжди хотів і вважав, що народився письменником. Хай це буде сказано гучно. Але шляхів для досягнення цієї цілі я не бачив. І в якийсь момент я отримав все й одразу. Якби я був жінкою, то сказав би, що це історія Попелюшки. Але це не історія Попелюшки. Це історія якась інша.” Адже до того, як Богдан отримав гран-прі “Коронації”, йому важко було кудись пробитися, а після того, вже йому потрібно було вибирати з-поміж видавців.

 

 

Упродовж зустрічі говорили про літературу загалом та про жанр детективу зокрема. Згадували про проблеми якісної сучасної української літератури, порівнювали з європейським станом та досвідом, дізнавалися про особливості роботи письменника для видавництва та створення персонажів, які можуть стають осьовими героями багатьох книг.

 

 

Леся Ю.

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.