Небезпечні бучацькі тротуари

  1.   До редакції сайту звернулись жителі будинку, що знаходиться на вул. Галицька, 31, м. Бучач з проханням оприлюднити ситуацію, яка склалась. Олег Б. повідомив, що вже неодноразово офіційно звертався до начальника Бучацького ККП Кміть Богдана з проханням відремонтувати верхню частину фасаду  будинку. Богдан Кміть, як “добросовісний і виконавчий” начальник завжди обіцяє, що зробить. Але, як бачимо, слова з ділом кардинально розходяться. Наближається зима. За фізичними властивостями будівельних матеріалів, цегла та непокрита  атмосферостійким захистом штукатурка, підмерзає, набирає більшої ваги і буквально відвалюється від несучої конструкції.

 

Олег зауважує, що вже третій рік з верхньої частини будинку обвалюється штукатурка з цеглою і падає на тротуар. А там ходять мешканці та гості міста Бучач, які наражаються на небезпеку.

Якби чиновники також користувались пішохідними доріжками, то була б така ситуація, як з АТО. Тобто, якщо б забрати службові авто в чиновників і змусити пересуватись по небезпечних вулицях міста, то й будинки перебуватимуть у безпечному та належному стані. У свою чергу,  якщо б відправити депутатів Верховної Ради в АТО – ситуація зміниться на мир.

 

 

Ми бачимо, що на службових автомобілях, навіть і в туалет їздили б як і Мосціпан Й. (голова міста від “БЮТ”),  так і  Фреяк В. (голова райради від “БПП”), а також Бебих В.(голова районної держадміністрації від БПП).  Вони без авто нікуди. То й пересування мешканців та гостей міста по небезпечних тротуарах їх не цікавить.  А що стосується начальника ККП Кмітя Б., то тут ексклюзивний варіант. Богдан Іванович використовує приватне авто LEXUS для виконання службових обов’язків. Ми ж, мешканці міста, окрім немалої зарплати для цього чиновника (липень-15200 грн,  серпень-11401.7 ), роками платили за бензин для авто LEXUS. Платили за пересування тіла начальника, в додаток до зарплати. Згідно офіційної відповіді, це по 10 літрів в день. Якщо припустити, що в місяці є 25 робочих днів і ціна одного літра палива близько 25 грн, то вийде кругленька сума 6250 грн.  Це п’ять звиклих пенсій, які отримують пенсіонери в місяць.  От так!  Їздять керівники міста та району по дорогах, на наших автомобілях, за наші кошти, отримуючи зарплату, яку ми їм надаємо, а на безпеку мешканців на вулицях міста не звертають жодної уваги.

 

                 Для підтвердження бездіяльності, як начальника ККП, так і голови міста, ми зробили декілька фотографій фасадів будинків центральної вулиці міста. Це тільки одиничні фото, а їх може бути набагато більше. Робіть висновки самі. Як і Мосціпан, так і Кміть, вже більше 6 років керують містом в тандемі. Бачимо, що бруківка і смугасті чорно-білі бордюри прикрашають місто. Та ще чи прикрашають? На що здатні – на те й гідні.

На кількох сесіях Бучацької міської ради створювались комісії з метою визначення та подальшого ремонту балконів багатоквартирних будинків. Комісії створили, гроші виділили, а ситуація, як з реальністю присутності депутатів в АТО. Що мешканці самі відремонтували, те і є в наявності.

 

  

 

 

У м. Львів екскурсоводи звертають увагу туристів на те, що у Львові потрібно ходити з піднятою догори головою. Адже там вся історія міста, витвори мистецтва, шедеври різних стилів архітектури. А В БУЧАЧІ ЛЮДЯМ ПОТРІБНО ДИВИТИСЬ ВГОРУ, ЩОБ ЗБЕЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТЯ. 

 

Ще раз “велика подяка” тим, хто голосував  на виборах за Мосціпана та підтримав Кмітя на посаді начальника БККП (кандидата на посаду міського голови)!

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.