Виставку картин, що розчулила не одне серце, презентувавши у Відні, привезли до Бучача

Минулого тижня в монастирі отців Василіян відбулася виставка малюнків учнівської та студентської молоді “Чорнобильська катастрофа – 30 (+1) років опісля, що далі?”

 

 

Упродовж трьох днів (7-9 жовтня), було представлено більше 60 робіт, які намалювали люди різних вікових категорій, ті, кому небайдужа природа. Каритини, з притаманним їм глибоким змістом і високою художньою цінністю, покликані викликати в глядачів біль та співпереживання, вдячність ліквідаторам за їх героїчну жертву, страх перед новими катастрофами і прагнення кращого майбутнього, в якому не буде місця для нових атомних та духовних чорнобилів.

 

 

За словами організатора о. Михайла Дерев’янчука,

“конкурс проходить по єпархіях нашої держави під егідою збереження природи. До нас вона перекочувала з Тернопільсько-Зборівської митрополії і з Бучача поїде до Львова. Для того,щоб виставка була викладена не лише у соборі в Чорткові, вирішили привезти її до монастиря, бо тут і колегіанти, і прихожани. Плюс до того, сюди навіть водили туристів, бо храм є пам’яткою архітектури. Одним із головних завдань виставки є популяризація бережливого ставлення до довкілля.”

 

 

Виставку картин, яка дебютувала 29 листопада 2016 року і встигла побувати навіть і Відні, було організовано за сприяння Бюро з питань екології УГКЦ і Міністерства екології та природних ресурсів України.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.