Не лише велопробіг відбувся у Бучачі на День Незалежності (фото)

Святкування 26-тої річниці Незалежності нашої країни припало на середину тижня. Незважаючи на те, що така велика подія є державним вихідним, на вже звичний концерт у міському парку зібралося не надто багато глядачів. Днина видалася по-справжньому погожою, тому, скоріш за все, багато містян вирушили святкувати на природу.

 

 

Офіційне дійство розпочалося із привітань та вручень грамот.

 

 

А далі поціновуваві музичного та танцювального мистецтв відпочивали серцем та душею. Для глядачів співали і танцювали: народний аматорський хор Бучацького районного будинку культури, Софія Крет, хореографічний колектив “Престиж”, ансамбль “Надвечір’я”, Леся Мельничук, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль Бучацької дитячої музичної школи, Віталіна Гуцуляк, народний аматорський ансамбль “Опус”, Марія Салевич, хореографічний колектив “Перлина”, зразковий аматорський фольклорний колектив “Веселі Гудаки”, народний аматорський жіночий вокальний ансамбль “Вікторія”, Марія Варварин, Олеся Козак, Мар’яна Кухтин, Оля та Богдан Іванонькові, Настя Остапишин, Леся Горлицька, народний аматорський ансамбль “Бучачани”, Ірина Ємець та хореографічний колектив “Барви”.

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.