Наші журналісти побували на тренінгу у Тернополі

За сприяння Mary Roy Fasano, волонтера Корпусу Миру в Україні, журналісти “Бучацького інформаційного порталу” взяли участь у тренінгу, що стосувався політичної журналістики. Спікером був журналіст, телеведучий та директор парламентського телеканалу “Рада” – Володимир Лех.

 

 

Тренінг “Політична журналістика. Як зберегти довіру глядача і політика” став для нас справжнім відкриттям, яке зайвий раз підтвердило, що вірити політикам на слово – зась. А вірити лише одному із усіх каналів на ТБ – це величезне ТАБУ. Адже зараз ЗМІ розглядають як механізм впливу на громадська думку. І для того, щоб мати хоча б якусь картину дня, потрібно переглядати новини хоча б на 4-х каналах, тільки так можна зробити більш-менш реальні висновки та узагальнення. Зараз на противагу ТБ, з’являються маленькі інформаційні ресурси, які, за словами Володимира Леха, розповідають правду.

 

 

Говорили також про секрети журналістської майстерності у спілкування з політиками, особливості мовлення парламентського телеканалу “Рада”, який, окрім студійний програм, працює безпосередньо у залі Верховної Ради України, транслюючи засідання в режимі реального часу.

 

 

P. S.  Відвідавши цей тренінг, віримо, що це допоможе нам вдосконалюватися заради читачів. 

 

Редакція “Бучацького інформаційного порталу”

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.