Найяскравіші моменти Дня молоді у Бучачі

Упродовж останній п’яти років у місті на Дні молоді можна побачити щось нове. Тішимося, що у на така активна та творча молодь, яка хоче танцювати та співати.

 

 

Окрім офіційної частини, яка тривала кілька годин, святкове дійство відбувалося у різних частинах центральної частини міста. Хтось міг спостерігати за діями навколо сцени, інший – стояв у черзі, щоб покататися на атракціонах, а ще комусь було зручніше просто посидіти в компанії хороших друзів. На вулиці Аґнона навіть діяло своєрідне ігрове містечко, де кожен міг знайти собі розвагу до душі.

 

 

Ближче до вечора, діти з батьками поспішали до сцени у міському сквері. Зі сцени якраз починали звучати запальні пісні тернопільського гурту “Los Colorados”,  а потім бльш як 130 дітей почали танцювати. Що ж цього вийшло, подивіться самі.

 

Після двадцять другої навіть розпочалося кіно просто неба, але дощ завадив додивитися “Кролика Петрика” до кінця. Сподіваємось, наступного року дощ не стані на заваді прекрасного святкування.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.