На День знань – у вишиванці (фото)

Ось і настало перше вересня. А це означає, що ще одне літо закінчилось і розпочинається період плідної праці. Праці над собою, своїми силами, вміннями та знаннями. Всі школярі та вчителі знову повертаються до рідних стін, аби продовжити цей тернистий, інколи навіть болючий шлях – життєвого досвіду. Тут кожен гартує свою волю, тренує пам’ять та формує характер, з яким потім піде далі.

 

 

Перший дзвінок є хвилюючим моментом для всіх: і школярів, і батьків, і вчителів, а найбільше – для першачків. Так саме діти, які вперше сідають за шкільні парти, переживають цю подію найбільше. Комусь може здатися, що це не так, мовляв вони ще маленькі і нічого не розуміють, але погляньте на них і запам’ятайте цей момент. Через 11 років перед Вами стоятимуть випускники. А покищо безтурботні прогулянки, не виконані домашні завдання, загублені зошити – все це їхнє нове життя, і без підтримки найрідніших, найближчих людей, їм буде дуже важко. Вже через кілька місяців вони звикнуть і почнуть маленькими кроками мандрівку до справді шкільного життя. А покищо, нехай бешкетують.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.