На Бучаччині сталася аварія від якої у “ЗІЛа” відірвало кузов

Пригода трапилася 17 квітня близько 18 години на відрізку дороги між с. Нові Петликівці та с. Старі Петликівці.

 

 

Дорогою розкидані пляшки з-під води, запчастини та пластмасові ящики. Це результат дорожньо-транспортної пригоди. На асфальті також помітні глибокі “подряпини”, якщо їх можна так назвати, що з’явилися безпосередньо під час аварії.

 

 

За словами очевидців, водій “ЗІЛа”, прямуючи у напрямку Тернополя, виїхав на зустрічну смугу. У свою чергу водій вантажівки “Mercedes-Benz”, бачачи, що зіткнення неминуче, скерував вправо, але “ЗІЛ” бортом все одно зачепив зустрічний автомобіль. У результаті удару кузов з “ЗІЛа” відірвався, а водій авта, яке їхало за ним позаду, як зміг, так і відреагував на перешкоду: заїхав у відірваний кузов.

 

 

Коли ми прибули на місце події, самого “ЗІЛа” на місці не було, але через хвилин 15 його вже повезли на штрафний майданчик. Нам вдалося зробити знимку залишків кріплень до кузова.

 

 

На щастя, ніхто не постраждав, на місці працює поліція, і те, чи водій “ЗІЛа” був за кермом у стані алкогольного сп’яніння, визначить експертиза.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.