Музичні перемоги бучачан

Відгомін І-го Відкритого конкурсу піаністів у Тернополі дійшов і до Бучача.

 

З 16 по 18 березня тривало музичне змагання “На Батьківщині Василя Барвінського”. 32 учасники з п’яти областей (Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької та Харківської) нашої країни боролися у різних вікових категоріях.

 

Світлина з відкритих джерел

 

 

Отримавши інформацію про підсумки конкурсу, гордість викликають одразу кілька перемог. Відзнаку за краще виконання твору Василя Барвінського отримала учениця Бучацької дитячої художньої школи Соломія Саламанюк. Диплом І-го ступеня отримали Дарина Кавецька та Соломія Саламанюк, які навчаються у місцевій музичній школі. Також нагороду “За педагогічну майстерність” від члена журі професора музичної академії у Вроцлаві Міхала Щепанського, у вигляді грошової премії, отримала Світалана Богданівна Кривко (викладач Бучацької дитячої музичної школи). А також Диплом ІІ ступеня Гречинська Вікторія (Бучацька ДМШ) та Диплом ІV-го ступеня Гуляк Ольга (Бучацька ДМШ).

 

 

 

 

Світлина з відкритих джерел

 

 

 

Нагадаємо, що у цьому конкурсі також брала участь ще одна бучачанка, яка зараз навчається у Тернопільському музичному училищі. Роксолана Кіт здобула ІІ-гу премію. До речі, ІІ-й Відкритий конкурс “На Батьківщині Василя Барвінського” відбудеться 22-24 лютого вже наступного року.

 

 

 

Світлина з відкритих джерел

 

 

P. S. Дякуємо всім, хто брав участь, вболівав, навчав та хвилювався за учасників конкурсу. Нових перемог. 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.