Мосціпан, Кміть і “шовковий шлях”

Нещодавно  Мосціпан Й. повернувся з Китаю, де  підписав  угоду  про “шовковий  шлях”,  щоправда,  ніхто  не  пояснив,  що  це  означає  для  міста.  Проте  поїздка  до  Китаю  для  мера  не  пройшла  безслідно.  Напевно,  надивившись  на  новітні  технології,  зокрема  на  використання  безпілотників,  Мосціпан  вирішив  щось  подібне  зробити  у  Бучачі.

 

Вдалий  крок  у  цьому  напрямку  мер  зробив    через  комунгосп  Кмітя:  біля  костелу  5  грудня  “запустили”  безпілотне  авто. У  результаті, було  пошкоджено   4  автомобілі.

 

І  це  у  час,  коли  цивілізована  влада  у  світі  запалює  новорічні  вогники,  створює  свято  людям,  наші  місцеві  урядовці  перед  святами  створюють  проблеми і  дискомфорт  містянам.

 

 

По фактах бачимо,  що  Кміть  “добив  до  ручки”  спецтранспорт БККП!  З допомогою наполегливості Мосціпана та байдужості  депутатів, Кміть продав грейдер! За поясненням Мосціпана, причиною продажу стало те, що не могли знайти грейдериста! Справний грейдер був – грейдериста не знайшли!  Як результат – зима прийшла, а грейдер “пішов”!   Хто виграв?  Чий інтерес переміг?  Тепер Кміть закупив візочки, лопатки, відерка і тачки. Китайський досвід? Ні!  Такі сприйняття. Приватні реалії та ступінь розуміння ситуації від керівників міста!

 

  

Ще  один  “шедевр” Кмітя – спосіб  розкидання  суміші  на  зледенілу  дорогу  центральної  вулиці:

 

 

Втративши спецтранспорт,  який  розкидав  суміш, начальник та  інженер із техніки безпеки БККП “висадив”  на  тракторець  працівника  із  шуфлею!  Цирк “Шапіто” також їздить вулицями і клоуни активними рухами заманюють населення на цирковий сеанс. А тут Китай!  Тут свіже! Людина з лопатою, яка ризикує життям. Ризикує за зарплатню, яка вчетверо менша за зарплатню свого шефа – водія “Лексуса”, робочі умови якого в теплі і безпеці.

 

 

 

 

Чи давно була трагедія з працівником ККП?  Хто відповів?  Кмітьова безпека з підлеглими – це напрямок реформ для “життя по-новому” від його улюбленої партії – “Блок Петра Порошенка”!!!  

 

 

 

 

 

P. S. ДЯКУЄМО НЕБАЙДУЖОМУ БУЧАЧАНИНУ ЗА НАДАНЕ НАМ ВІДЕО!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.