Мосціпан – хам, СТОП!!!

Кажуть, Мосціпан під кінець каденції зовсім злетів з катушок. У п’ятниуцю, через хитромудру комбінацію в обхід комунальної комісії міська рада дала попереднє “добро” депутату міської ради Шереметі Петру на приватизацію приміщення за адресою вул. Галицька, 25.

 

   

 

На минулій сесії Шеремета запропонував підвищити Мосціпану відсоток надбавки до зарплати. Тільки за останній час Мосціпан “віддав” приміщення “Оптики”, зараз готується до сесії на якій планує “подарувати” приміщення “Аптеки” на вул. Галицькій. Наостанок залишається приміщення, де поки що функціонує магазин “Бучацькі сири”.

 

 

 

Міський голова, який дбає про надходження у бюджет обов’язково проведе аукціон, а голова, який дбає про свою кишеню здає майно без аукціону. 

 

 

Офіційно звертаємося до мера – шановний, прийде час і за все доведеться відповісти. Більше не вдасться схватися за “колегіальним” рішенням. Ви грубо порушуєте Закон України “Про місцеве самоврядування” і статут громади.

 

Пане Йосип, починайте відкладати гроші на адвоката.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.