Медичні працівники району знову можуть залишитись без зарплат?

 

Нам стало відомо, що буквально вчора із “білого дому” надійшла вказівка – наказ 308 – про скорочення премій, врізання всіх видатків та бюджету працівникам первинної медико-санітарної допомоги. Нагадаємо, що минулого року медики цієї ланки виходили на страйк – кілька разів вони блокували дорогу біля автовокзалу.

 

 

 

Але цьогорічні утиски стосувалися не лише працівників первинної ланки. За весь цей рік головний лікар Щиголь змушував працівників гінекологічного, неврологічного та дитячого відділень БЦКРЛ йти у відпустку за власний рахунок, а декого навіть двічі.

 

 

Сьогодні ж, профспілка лікарів первинної і вторинної ланок на зборах вирішила у вівторок 9 жовтня їхати до Тернополя. Ця поїздка повинна розставити крапки над “і” у питаннях як і коли влада гаситиме заборгованості. А заборгованість немаленька: більше півмільйона гривень не вистачає сімейним лікарям та працівникам ФАПів і майже три мільйони бракує вторинній ланці, а саме БЦКРЛ.

 

 

За нашою інформацією, у лікарів до кінця цього року буде два завдання: максимум і мінімум. Перше – домогтися виплати зарплат на 100% і друге – змусити владу визнати борг, щоб з першого січня влада його не обнулила.

 

 

P. S. Застерігаємо головного лікаря первинної ланки Головецького Сергія (БПП) і головного лікаря ЦРЛ Щиголя Олега (БПП) від спроб тиску на лікарів, голів профспілки. Пам’ятайте, що кожна дія має наслідки.

 

 

 

Петро Чорнота,

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.