Майже два роки фермерське господарство “ГАДЗ” незаконно користувалося землею закладу освіти

Мова йде про 520 гектарів землі вартістю 15 мільйонів гривень. Фермерське господарство з січня минулого року неправомірно використовувало землі закладу освіти.

 

Після перевірки, прокуратура Тернопільської області звернулася із позовом до суду. З’ясувалося, що у січні 2017 року між Фермерським господарством “ГАДЗ” та Бучацьким коледжем Подільського державного аграрно-технічного університету було укладено договір про спільну дільність. В угоді йшлося про те, що приватний агровиробник допускається до обробітку 520 га землі, яка була передана навчальному закладу. Але мови про таку домовленість навіть і бути не може, бо це суперечить чинному законодавству, що і встановив господарський суд Тернопільської області. Оскільки угоду визнали нечинною, фермерське господарство зобов’язане звільнити земельну ділянку, що знаходиться за межами населеного пункту на території Трибухівської об’єднаної територіальної громади.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.