Майстер-клас від Зеновія Пеньонжика

 

Вже не вперше Бучацький районний краєзнавчий музей стає осередком, який об’єднує під своїм дахом творчих дітлахів. 16 березня цікаві хлопці та дівчата прийшли, щоб дізнатися більше про значення символів, давнє письмо – писанку від З. Пеньонжика.

 

 

 

Зеновій Павлович допомагав дітлахам, які вже визначитися із композицією писанки, нанести допоміжні лінії простим олівцем. “Спочатку по вертикалі, потім – по горизонталі, на чотири сторони світу, небо – земля…”, – розповідав пан Зеновій, пояснюючи, що означають усі ці лінії.

 

 

“Навхрест, вертикальна лінія, зверху вниз – це чоловік, горизонтальна лінія – це жінка, скісна лінія – це нюанси взаємовідносин…”

 

 

Скажу Вам, що атмосфера тут панувала надзвичайно творча і спокійна. Ніхто не соромився поставити якусь криву лінію чи завелику крапочку. Дівчата разом обирали композицію та візерунки писанок, допомагали одна одній, щиро раділи за чужі успіхи.

 

 

Наступна зустріч З. Пеньонжика з усіма охочими навчитися писати писанки відбудеться наступного четверга о 14:30 у Бучацькому краєзнавчому музеї. Приходьте, дізнаєтесь багато цікавого!

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.