Мафія місцевого розливу…

         Перейду до подій трьохмісячної давнини, що викликали неабиякий  резонанс у соцмережах. Пов’язані вони із незаконним вивезенням дітей за межі садочку,  65- річною завідувачкою дитсадка «Пролісок» міста Бучач Колегою М.Г., для привітання з ювілеєм колишнього начальника відділу освіти Бучацької РДА.

 

Стоп-кадр із відео

 

 

Хоча користувачі соцмереж, (понад 77 тисяч переглядів та сотні коментарів) негативно зреагували на даний факт, засуджуючи дії завідувачки,  комісія відділу освіти Бучацької РДА, що була створена, ніби й визнала порушення навчально-виховного процессу ДНЗ, однак  п. Марію Колегу не покарали, бо ніби немає за що.

 

Адже, зі слів завідувачки,  все робила в гуманних цілях, бо  “вивозила дітей у центральну частину міста на транспорті свого чоловіка в робочих цілях, з метою демонстрації навичок читання віршів та співання пісень”. До слова, дозволу у батьків вона не запитала,  але на благо справи “робила дітям рекламу“.І не тільки рекламу дітям, але і собі, бо вже дуже розпитувала знайомих,  чи бачили на відео, який  вона має гарний вишитий “горсик”. І сміх, і гріх…

 

 

На звернення, щодо  неналежного виконання  посадових обов’язків завідувачки Колеги.М.Г., перевіркою інспекції праці встановлено ряд порушень, дитсадок оштрафовано на 3, 5 тисячі гривень. Пожежна інспекція, перевіривши,  теж оштрафувала  за недотримання пожежних вимог. Про ведення  документації і годі говорити, все в плачевному стані.  Прокуратурою порушено кримінальну справу щодо зловживань  завідувачки  садочка “Пролісок” Колеги М.Г. по фактах порушень закону. І якщо  такий стан речей у “зразковому садочку”, то напрошується запитання, а що ж робиться в інших, “незразкових” садочках?

 

Спочатку у відділі освіти “віднєкувалися”, мовляв вони не мають права звільняти з посади п. Колегу, посилаючись на закон “Про освіту” 2017 року, де виявляється прописано, що засновник, тобто бучацька міська рада, має це зробити. Ми вже навіть було повірили на слово начальнику, аж тут  у затребуваному положенні про відділ освіти (червень 2018 року) розгледіли, що питання призначення та звільнення завідувачки садком входить саме до  компетенції начальника.

 

Отут керівники відділу освіти показали своє справжнє “я” і “наплювали” вони на  всіх і на все. Не розглянувши моїх заяв, надають одну-єдину відповідь на всі порушення, про накладення дисциплінарного стягнення –догани. Плідно попрацювали, нічого не скажеш. А все тому, що ніяк не мають бажання звільнити, на що є всі підстави, із посади “свою”.

 

У голову ну ніяк не вкладається – чому  представники влади  так цинічно, діючи всупереч закону, моралі та справедливості, відкрито прикривають  протиправні дії  завідувачки. Чи може дійсно правдива  повсякденна улюблена цитата Колеги “у мене всі куплені, якщо щось, то хлопці поможуть” дійсно є реальністю і все у них куплено-продано разом із совістю? Напрошується запитання: чи не з коштами батьків, які завідувачка використовувала на власний розсуд це зв’язано? Чи не “цирюльна” в дитсадку “Пролісок” допомогає їй покищо перебувати на посаді?

 

От тому ми і живемо не в незалежній, вільній, економічно і духовно розвиненій, з високою мораллю Україні, а в країні шулерства, сваволі, беззаконня, корупції, де керують жлоби, перевертні і зрадники, де процвітає кругова порука та домовленості, де місцеві слуги народу – це мафія місцевого розливу.

 

 

Валентина Проста

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.