Квіти з перцю, крокодил із огірків, пінгвін із баклажана…

Дари осені крізь призму дитячої уяви можна було побачити на виставці у початковій школі у м. Бучач. Звичайні яблука, капуста, кабачки та виноград перевтілилися у яскравих гусениць, колючих їжачків та клаповухих зайченят.

 

 

“Діти дуже цього хочуть, – зазначила директор Наталія Василівна Крет, – вони дуже тішилися тим, що робили своїми руками. Звичайно ж, їм допомагали батьки. А така спільна праця дуже згуртовує дітей. Вони прагнуть робити щось незвичайне, бо є дійсно творчими та обдарованими.”

 

 

Використовуючи овочі та фрукти осені, діти робили їх навіть схожими на людей, надавали кожній композиції символізму. Учні зуміли відобразили і мультиплікаційних героїв, і політичну ситуцію в країні, і тварин, і навіть карту України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Наші дітки дуже творчі і тому виокремлювати кращу роботу було б неправильно. Тут всі композиції чудові,” –

прокоментувала Галина Миколаївна Матвійчук. Самі дітки дуже раділи, коли хтось підходив дивитися на їхні роботи, хвилювалися і чекали схвалення.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.