Кому вигідне вирубування дерев у парку Б. Хмельницького у Бучачі?

До редакції нашого видання нещодавно звернулися мешканці Бучача з проханням про допомогу. Їх зацікавив момент вирубування дерев у лісі над будинком культури дорогою до парку Б. Хмельницького у Бучачі. Так, саме вирубуванням, ми не помилилися, бо на розчищення чи обрізання сухих гілок це мало схоже.

 

 

Мова йде про тотальне вирубування дерев на кількох сотках землі. Цього місця достатньо для будівництва невеличкої садиби або декількох гаражів з хорошою під’їзною дорогою зі сторони колишньої санстанції.

 

 

На останній сесії міської ради голова районної спілки воїнів АТО Володимир Криськів, поставив запитання Мосціпану щодо роз’яснення цієї ситуації. Мер відповів, що така чистка відбулася через звернення директорів однієї зі шкіл. Але залишається незрозумілим одне: якщо потрібно було лише ліквідувати загрозу того, що на будівлю може впасти гілка, то навіщо було зрубувати дерева повністю і лише в одному місці?

 

 

P. S. Про задуми сарайно-гаражного архітектора щодо цієї ділянки ми можемо лише здогадуватися. А ось всі приховані камені цієї справи, сподіваємося побачити вже незабаром.

 

 

Петро Чорнота та

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.