Коли  здоровий  глузд  перемагає… або борімося! Поборемо!

         Тим, хто стежив за перипетіями конкурсу на посаду директора Бучацького районного будинку культури хочу сказати: правда перемогла,  махінації не пройшли, конкурс вкотре скасовано!

 

 

Так, я перенесла образи, цькування, переслідування моєї родини і навіть незаконне звільнення з роботи за сумісництвом. Пройшла через суди, кримінальні справи, але не допустила вакханалії влади: голови районної ради Фреяка,  його заступника Вонсяка, керуючого справами  Григоришина, начальника комунального майна Ненича. Ці люди не тільки свідомо безсовісно порушують закони, вони “йдуть по трупах”  заради амбіцій та власної вигоди. Аби досягти задуманого, знову посадити в крісло директора будинку культури депутата районної ради Руслана Крупу, вони не зупинялися ні перед чим. Ось слова Григоришина: “ми влада, а хто вона така? Ми зробимо те, що захочемо зробити”.

 

Горе-керівники з райради вже втретє, починаючи з 2016 року, будуть проводити конкурс на заміщення посади директора РБК. Ще трохи і каденція  їхня закінчиться, а посада директора і далі вакантна, бо ніяк не хочуть дотримуватися вимог закону щодо проведення конкурсних процедур та вперто “пхають” на посаду “свого”.

 

Хоча я дуже змучилась від сваволі, зарозумілості начальників з районної ради, їх дурнуватої впертості, небажанням рахуватися з думкою людей, нормами законодавства, невмінням цивілізовано вирішувати проблеми, від їх дикунських цькувань і принижень, але не збираюся здаватися і буду захищати свої права. І нехай би кожен, хто бачить несправедливість – говорив і діяв, повірте, нам було б легше жити та працювати. Доки ми терпітимемо зарозумілість та зверхність чиновників? Чому боїмося говорити правду? Невже нам не болить, коли ганьблять наше місто та район? До боротьби, друзі, до боротьби!

 

 

 

Валентина Проста,

провідний методист Бучацького районного

комунального будинку культури

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.