Коли справа про скалічення мешканця с. Сновидів втрапить до суду, та й чи втрапить взагалі?

До редакції сайту “Бучацький інформаційний портал” звернувся мешканець с. Сновидів Бучацького району Гронський В. М. з проханням оприлюднити наступну інформацію:

 

     “Будучи у відчаї, внаслідок відсутності справедливості з боку правоохоронних органів Бучацького району (Бучацьке відділення поліції та Прокуратури Бучацького району), звертаюся до вас за допомогою. 

 

        Почну з того, що я є звичайною людиною, працював раніше на будівництві. Зараз же прикутий до ліжка, бо став жертвою злочину зі сторони жителя с. Сновидів Бучацького району Червінського С. Б. Цей чоловік, будучи в стані алкогольного сп’яніння, зламав мені ногу, а саме розтрощив колінну чашечку. За прогнозами лікарів, я можу залишитися непрацездатним на усе своє життя. Та я не жаліюся. 

 

    За цим фактом розпочато досудове розслідування. Станом на сьогодні, проведено всі необхідні слідчі дії для направлення справи до суду, але, на жаль, все не так просто. 

 

     Справа в тому, що мого кривдника покривають великі чини в Бучацькому районі очільники правоохоронних органів та перешкоджають направленню справи до суду для відновлення справедливості.”

 

Найімовірніше, все знову через кумівство та корупцію і справа, яка потребує вирішення та логічного завершення, “зависла в повітрі”, як у нас часто трапляється. Чого чекати далі та що робити? Із цими запитаннями ми звернулися до заступника керівника Теребовлянської місцевої прокуратури Юсипіва Р. В., на що він відповів:

 

“Це провадження, якщо не цього місяця, то наступного, буде завершено повністю. Ми так плануємо. Є висновок судово-медичної експертизи і встановлено, що, швидше, це було зроблено металічною трубою. І винуватцю інкримінують нанесення тілесних ушкоджень середньої важкості”.

 

Як бачимо, логічне завершення планується, але чи буде воно та чи сподіватися постраждалому справедливого суду – покаже час.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.