Кількома словами про Shape creativity у Бучачі

Майже сотня школярів, як минулорічних, так і теперішніх, взяли участь в англомовному проекті, який відбувався у нашому місті. У гімназії, яка стала центром  Shape creativity у Бучачі, діти мали змогу “підтягнути” розмовну мову та дізнатися багато нового.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Набиратися досвіду у спілкуванні англійською мовою допомагали троє волонтерів: один за національністю індієць та двоє турків. Кожного дня, упродовж двох тижнів, діти мали змогу дізнаватися більше про традиції, звичаї та особливості рідних країн хлопців. Всі разом переглядали англомовні фільми, вчилися, набиралися навичок спортивного туризму, сміялися, гралися, танцювали гопак, співали і навіть писали писанки.

 

 

 

 

 

 

 

Нам вдалося потрапити на перегляд індійського фільму про хлопчика із рідкісним захворюванням – дислексією. Розуміти про що говорять актори допомагали титри, але інколи в них відпадала потреба, бо фільм був дуже емоційним та захоплюючим.

 

 

 

 

 

 

Цікавими та пізнавальними видалися уроки, які проводили волонтери. Звичайно ж, діти не були самі, їм допомагали вчителі англійської, але найголовнішим принципом цього проекту було не боятися говорити, висловлювати свої думки та спілкуватися.

 

 

P. S. Ніколи б не подумала, що іноземці можуть одразу ж запам’ятати українську пісню, але хлопці не підвели. Ви тільки послухайте, як вони співають “Несе Галя воду”, і це майже з першого разу.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.