Хто відповість за деградацію деструктивних урядовців з бучацької райради?

 Що ся робить в тім Бучичу – один Бог знає. Взяти минулі вибори – таке натворили, що в хлопа в голові не вкладається. Хоча вся процедура виборів Президента розписана на папері, а порушення караються законом, деструктивне аморальне начальство районної ради в іпостасях Віталія Фреяка, двох Василів – Вонсяка і Григоришина, знов з якогось дива взяло, що їм все можна, бо дуже вже хочеться, певне рівень деградації досяг піку.

 

 

Ще 16 квітня, напередодні другого туру голосування, відбувалася сесія районної ради. Головував  сам Віталік Фреяк, відомий порушник законодавства, фігурант кримінальних справ за зловживання службовим становищем та перевищення владних повноважень. Розслідуванням проваджень, до речі, дуже повільно з причин корупції та кругової поруки займається поліція. На сесії за підтримки голови було прийнято явно незаконне рішення про звернення бучацької районної ради до виборців району. Зокрема, мова йшла про підтримку кандидата в Президенти Порошенка у другому турі виборів Президента з намаганням вплинути на виборців і затуманити їм голови.

 

Деструктивне та корупційне рішення головою Фреяком було вже 19 квітня опубліковано в районній газеті. Цими діями він грубо порушив законодавство і повинен був понести покарання за статтею про адміністративні правопорушення. Закон про вибори Президента забороняє участь у передвиборній агітації не тільки органам влади, суду, прокуратури, а й органам місцевого самоврядування, їх посадовим і службовим особам, якими є пан Фреяк і К*. 

 

Якщо за порушення закону про вибори на одного з кандидатів в Президенти вже в день виборів працівниками поліції було алярмово складено протокол, то працівники бучацької поліції з незрозумілих причин протягом місяця ніц не роблять з тим паном Фреяком і депутатами-порушниками. До слова, вони, як вар’яти, знову проголосували за ще одне незаконне рішення і дружно роблять дурнуватий вигляд, ніби то так і має бути.

 

 

Коли мова заходить про порушення виборчого законодавства високопосадовцями району, то поліція чомусь не помічає навіть найгрубших недопрацювань. Для порівняння, коли в соціальній мережі на сторінці простого бучачанина Романа Довбенка з’явилося фото бюлетеня, де він ні за кого не агітував, реакція не забарилася. Одразу з Києва надійшов наказ, аби докласти всіх зусиль з боку поліції для притягнення до відповідальності “поганого” Романа.

 

Питається, чому доблесне керівництво бучацької поліції, на відміну від своїх київських візаві, ніяк не реагує на порушення законодавства місцевим головою? Що так задурманило їх світлі голови?

 

Альо, панове в погонах, се вже явна корупція і кримінал за не притягнення  порушників виборчого законодавства до відповідальності. Що вам за то дали і куди тільки дивиться їх високе “бдітєльне” обласне і столичне начальство? А може воно ні сном ні духом не відає про нахабство і блюзнірство очільників місцевої влади?

 

 

Вкотре бучацькі “пінкертони” проявляють підозрілу бездіяльність до вельмож із райради. Можливо, на них чинять якийсь незаконний вплив, чи то у правоохоронців немає бажання належним чином сповняти свої священні державні обов’язки боротьби із криміналом? Але результат, як то кажуть,  “на ліцо” – щось їм явно дуже заважає робити свою роботу чесно і добросовісно.

 

Люди дивуються: чому деструктивна деградована бучацька влада чимраз більше відкрито плює на Конституцію і закони України, не несучи за це жодної відповідальності? Кому служить начальник бучацької поліції Ярослав Побуринний – порушнику Віталію Фреяку чи Народу, Державі і Закону, перед якими присягав і перед яким всі мають бути рівні?

 

Чекатимемо на результат та оцінку, як порушникам Закону, так і страусячій поведінці людей в погонах, бо так робити не можна!

 

Василь Бучацький

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.