Зустріч громадськості з правоохоронцями і не тільки…

     

           Про питання забезпечення законності в районі, викорінення корупції і зловживань, злочинів проти життя і здоров’я людей давали пояснення на засіданні Ради громадських організацій Бучацького району заступник керівника Теребовлянської місцевої прокуратури Роман Юсипів та в.о.начальника районної поліції Іван Простий.

 

 

 

 

     

Зокрема Р. Юсипів повідомив, що розслідування справи Михайла Дороша і рейдерства ПП “Золотопотіцьке” проводить обласна поліція і прокуратура, а у справі підпалу автомобіля громадського активіста Василя Сеника, призначені експертизи. Щодо кримінальних проваджень, які стосуються районної ради та злочинів у сфері службової діяльності, прокурор завірив, що у них нормальна співпраця з поліцією і жодного тиску немає. Чи це дійсно так, ми побачимо за результатами слідства: чи справу направлять в суд, чи «спустять на гальмах», як це в нас вміють робити у випадках, коли злочинці у владі.

 

 

        Присутні критикували правоохоронців за факти неналежного реагування на повідомлення про злочини і правопорушення поліцейськими, формалізм при проведенні перевірок, коли причини і умови скоєння злочинів не виявляються і не усуваються, а начальник підписує відповідь на заяву навіть не читаючи. Турбує громадськість надмірна кількість аварій в районі, порушення правил перевізниками, які самовільно відправляють автобуси не з автостанції, а з центру міста, поліція поряд, але не реагує на порушення, за відсутність облаштованих парковок для автівок в центрі міста, який перетворили на стоянку, замість створити належні умови благоустрою і подбати про  людей.

 

 

Підсумовуючи, варто зазначити, що керівники та депутати райради недостатньо приділяють уваги діяльності поліції, зокрема фінансовому забезпеченню районної програми протидії злочинності, тому є проблеми з пальним та ремонтом службових автомобілів, потребує покращення обладнання відеоспостереження в місті.

 

      З питання збереження Бучацького замку інформувала юрист райдержадміністрації Леся Слідзявська. Присутні висловили своє незадоволення бездіяльністю влади щодо припинення знищення замкових стін та відсутністю охорони об’єкта культурної спадщини загальнодержавного значення, намаганням приховати критичний стан стін фортифікаційної споруди, яка має неабияке значення для туристичної привабливості району. Якщо таке ставлення продовжуватиметься і далі, то можемо втратити те, що залишили нам попередні покоління, а це вже злочин проти нашої спадщини.

 

         Голова ГЕО “Зелений світ” Іван Шподарунок інформував про стан екології в районі, проблеми охорони довкілля і реагування поліції на факти правопорушень, зокрема спалювання листя та рослинності, притягнення до відповідальності порушників.

 

Розбудова громадянського суспільства – це проблема номер один в Україні, де корупція чиновників стала всеосяжною, тільки за активної участі громадськості і ЗМІ зможемо подолати безвідповідальність і безкарність. Тому по всіх розглянутих проблемах буде направлено відповідні звернення до державних органів влади, їх посадових і службових осіб для відповідного реагування згідно вимог закону, а про хід їх реалізації доведемо до відома громадськості району, щоб люди знали і розуміли, що робиться, формуючи власні уявлення про стан справ.

 

 

         Володимир Простий,

заст.голови Ради громадських

організацій Бучацького району,

член Громадської ради при

Тернопільській облдержадміністрації.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.