Головна подія тижня – випускний: чи буде урочиста частина?

До журналістів Інтернет-видання “Бучацький інформаційний портал” звернулися батьки випускників місцевих шкіл. Усіх хвилювало лише одне – як це у суботу може не бути урочистостей у міському сквері, де їхні діти зустрінуться з випускниками інших шкіл. Якщо чесно, весь редакційний колектив був шокований, адже традиційний парад випускників є не лише святом школярів та їхніх батьків, а й загальноміським святом.

 

Ми спробували дізнатися більше про причини скасування такого очікуваного дійства закінчення школи. Отож, за офіційною інформацією, яку вдалося отримати від представників районної влади, стало відомо, що справді, традиційної урочистої церемонії не буде. На таке, мовляв, погодилися три школи: 1- ша, ліцей і колегіум. Останніх можна зрозуміти, бо практично всі їхні випускники – діти з інших областей, а урочиста частина, яка б мала розпочатися після п’ятнадцятої години, створить певні незручності. Що ж до ліцею, то їхнім дітям, мовляв, далеко добиратися до центру, тому вони відмовилися. А от яку мету переслідує 1-ша школа – для нас поки що загадка. За інформацією з “білого” дому, це все рішення батьків випускників і відділ освіти на це впливу немає. Але, як вдалося дізнатися, сценарій готується і надія на проведення заходу ще жевріє.

 

Випускний – 2017

 

Отже, залишається 3 школи, які спершу згодилися на участь в офіційній частині. Але з’явилася інша проблема – на батьків “скинули” всю організацію. Тобто звук, текст, оформлення, ведучих – усе потрібно робити самим. Зважаючи на нові обставини, прихильники проведення заходу втратили впевненість.

 

Випускний – 2017

 

 

 

Але, все не так просто, тому що думки батьків не питали і самі випускники хочуть проведення урочистостей. Вони від першого вересня готувалися до цього дня, витрачали гроші на вбрання, планували зачіски, макіяжі, налаштовувалися морально. А кілька днів тому з’явилася інформація, що у відділі освіти вже четвертий рік “лежить” лист, у якому йдеться про те, щоб відійти від цієї традиції. Але чому його не взяли до уваги одразу ж? Чому чекали 4 роки і під якими ковбасами та напоями пана начальника він “лежить” – покищо незрозуміло. Напевно, у такому святі просто більше немає потреби, бо діти керівників вже виросли і відівчилися.

 

 

 

 

Таким чином, маємо зачароване коло, де влада говорить, що так вирішили батьки, директори розводять руками, а батьки в шоці від того, що коїться і дехто навіть вперше чує про таке нововведення. За словами останніх, їм взагалі образливо, що такою подією вирішили знехтувати в Бучачі, адже, наприклад Тернопіль та Чортків не зреклися від урочистостей. Незрозуміло також, чому керівники району омивають руки та не беруться за організацію такої важливої для міста події, де гордо крокуватиме цвіт нашої нації.

 

 

До активного обговорення запрошуємо всіх. Найбільше хочемо почути думки випускників та їхніх батьків.

 

 

 

Леся Ю.,

Петро Чорнота,

депутат районної ради

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.