Галицький бал: як це було…

              28 квітня в приміщенні актової зали Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулося свято музики і танцю – Галицький бал. Така урочиста подія стала вже звичною для цього навчального закладу. Під одним дахом зібралися студенти, викладачі та гості – делегація із Польщі. “Я бачу тут більше гостей, ніж власне студентів…”, зазначив директор Бучацького коледжу Ігор Леськів у привітанні.

 

 

 

Початок балу став прекрасною можливістю для церемонії вручення сертифікатів та призів учасникам конкурсу “Ранкові роси”, який відбувся 27 квітня. Вручаючи нагороди переможцям конкурсу у таких номінаціях як “Поезія”, “Вокал”, директор Бучацького коледжу наголосив, що до відзнак також додається грошова винагорода.

 

 

 

 

Польська делегація також взяла участь у відкритті свята.

 

 

Танцювальну частину балу розпочав ансамбль “Спалах”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

І після такого танцювального привітання вже не хотілося бути простим спостерігачем. Тут кожен почувався наче вдома: хтось сміявся, хтось підспівував, а комусь просто хотілося танцювати. розважали публіку музиканти і ведучі Ігор Петрашик та Ірина Янчишин. Для глядачів також співали студенти Бучацького коледжу, яких зустрічали гучними оваціями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.