Фільм, який справді вартий Вашої уваги

         Прямуючи на прем’єрний показ фільму “Кіборги. Герої не вмирають” у Бучачі, важко було не помітити сльози на очах у людей, які вже виходили із зали. Глядачі перед початком стрічки, відповідаючи на наші запитання, казали, що не чекають чогось фантастиного, адже це ті реалії, з якими ми стикаємося щодня – на сході точиться війна…

 

 

За сценарієм Наталії Ворожбит режисер-постановник Ахтем Сеітаблаєв знімає фільм про події не такої й далекої минувшини. 2014 рік. Ворог, який захопив частину нашої країни, і хлопці, які готові віддати за неї життя. Кажуть, що важко зрозуміти щось, поки не відчуєш на своїй шкірі. Скажу відверто, під час перегляду фільму, враження було таке, наче особисто воюєш, стріляєш, хвилюєшся.

 

 

Події розгортаються навколо Донецького аеропорту, який для наших хлопців став місцем втрат, боротьби, життя і роздумів. Адже кожен рано чи пізно залишався наодинці з собою. І тут на світло починають показуватися внутрішні демон. Але головне – впоратися. Впоратися з відчуттям холодної зброї в руках, страхом за воє життя, бажанням втекти і повернутися до рідних.

 

 

 

Напруга не спадала до кінця, а він був найзворушливішим. Серед глядачів можна було побачити  захисників з АТО, школярів, пенсіонерів. А після завершення фільму весь зал аплодував стоячи, зі сльозами на  очах. Слава Україні!

 

P. S. Повторний показ фільму “Кіборги. Герої не вмирають” відбудеться в РБК 11 лютого о 15.30. Приходьте, не пошкодуєте. 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.