Довіра до Фреяка – нижче плінтуса

23 листопада мали відбутися засідання двох постійних комісій Бучацької районної ради, але жодного не відбулося через відсутність кворуму. Це свідчить про низький управлінський рівень Фреяка (Блок Петра Порошенка), який ще дотепер не зрозумів, що він не в банку. І “ламати все через коліно” не вийде. З таким підходом до роботи, можна і достроково залишити посаду. Зазвичай, усі комісії особисто проводить голова Бучацької районної ради, а на ці дві так і не прийшов.

 

 

Ні – репресіям, STOP корупції і беззаконності місцевої влади

 

Активна громадськість Бучаччини не хоче терпіти беззаконня голови районної ради Віталія Фреяка, який прийшов у владу після Революції Гідності. Часу терпіння переповнила його хамська поведінка на сесії райради 2 листопада, коли чиновник відкрито демонстрував зневагу до активістів, образливо чіплявся, викрикував і перебивав виступаючих. На зібранні постійної комісії з питань законності та місцевого самоврядування 23 листопада були озвучені вимоги про відставку Віталія Фреяка за систематичні порушення законодавства. Вони привезли до скасування судами протиправних рішень ради, розпоряджень голови.

 

У Бучацьку міську раду направлено повідомлення про безстрокову акцію протесту, шляхом мирного пікетування аж до відставки одіозного посадовця. Вимагаємо, щоб правоохоронці належним чином розслідували правопорушення голови районної ради, щоб депутати не йшли на повідку чиновників, які порушують закони, а служили громаді як вони присягали і захищали людей від сваволі.

 

 

Володимир Простий

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.