Доки ми будемо “хрунями”, нами будуть правити негідники і шахраї

Хоча українці працьовита, талановита, добра і боголюбива нація, але тяжко нам жилося і живеться, бо немає критичної кількості патріотів, людей, готових боротися за справедливість і державність, незважаючи на жодні перепони. Якщо на початку ХХ сторіччя нас було більше 81 мільйона, то зараз залишилося трохи менше 35 мільйонів. За роки Незалежності за кордон виїхало понад 10 мільйонів людей працездатного віку – це катастрофа, майже така, як Голодомор!

 

Держава смертельно хвора, але дуже мало людей задумується до чого це приведе. Чому ж ми усі такі байдужі до долі нашої України, яку олігархи з своєю прислугою у владі свідомо ведуть до знищення?! Існуюча влада неефективна, корумпована, брехлива, злочинна, в дечому навіть гірша за режим Януковича, бо ніким не контрольована, а значить – безвідповідальна і безкарна.

 

Як відомо з історії, «революцію задумують романтики, здійснюють фанатики, а її плодами користуються негідники». Тому нічого дивного немає, що при владі у нас саме такі після Революції Гідності. Аналітики та політологи спостерігають за рівнем деградації наших депутатів знизу догори, а це впливає на все суспільство. Так, люди піднялися на Майдан, але ж в повсякденному житті протести проти беззаконня і несправедливості дуже рідкісне явище, на відміну від європейців.

 

 

 

Біда наша в тому, що ми не змінюємо владу на розумних, освічених, порядних людей, які хочуть і зможуть ефективно управляти, побороти корупцію і беззаконня, бути відповідальними перед людьми, а піддаємося на популізм і знову голосуємо за тих, хто має гроші, обіцяючи “золоті” гори. Згідно Конституції України, головний обов’язок громадян в участі управлінні державою – це участь у виборах. Саме на виборах ми обираємо владу, якій доручаємо на певний час від нашого імені керувати державою, областю, районом, містом та селом, розпоряджатися коштами, надрами, землею і всіма іншими багатствами, творити закони за якими маємо жити.

 

Після обрання до влади демагогів, казнокрадів, корупціонерів, бариг і шахраїв, ми не можемо спекатися їх достроково, бо тримаються за посади всіма силами, як то в народі кажуть, як вош кожуха! На посаду Президента довірливі українці обрали кримінального злочинця, якого тільки через революцію усунули від влади і це вже вдруге за часи Незалежності! Натомість прийшли ще гірші особи!

 

Так от, не потрібно революцій, жертв, суспільних потрясінь, досить лише відповідально поставитися до свого обов’язку і обрати як Президентом, так і депутатами всього-навсього порядних людей, які спроможні і бажають захищати інтереси громади, народу, держави, а не тільки бездіяльних паразитів, які зловживають владою, дбають про власні статки та своїх покровителів!

 

 

 

«Розруха в наших головах», як казав відомий літературний герой Булгакова і це факт!
Ми продаємося за гроші, гречку, за подачки, за порожні обіцянки професійних брехунів і шулерів, ще й марно надіємося при цьому, що вони збудують нам квітуче життя, що вони роблять але лише собі і своєму оточенню, за наш з вами кошт, дерибанячи бюджет. Ми мусимо це змінити.

 

 

 

 

 

 

Віддаючи так чи інакше свій голос на виборах, ми скоюємо злочин не тільки перед Законом, але й перед власною совістю, перед дітьми, внуками, перед пам’яттю мільйонів, які віддали своє життя за Україну, бо вірили в незалежність і боролися за неї як могли!
Якщо ми не можемо втриматися від спокуси і хоча б чесно та свідомо проголосувати – тоді “гріш нам ціна в базарний день”, отакі ми гнилі “патріоти” і “щирі українці”, а високі слова про нашу честь і совість, любов до Бога і дітей не варті ламаного гроша, який платять за це олігархи! Ми стаємо маріонетками, свідомо знищуємо державу через здачу свого голосу, занапащаємо майбутнє для українців, які змушені виїзджати в світи, бо ми віддали державу олігархам.
Наш Геній, великий Українець Іван Якович Франко ще понад 100 років тому назвав галичан, які продавали свій голос на виборах за ковбасу і панські подачки, “хрунями”. Минуло століття, а ми в своїй масі так і залишились недалекими «хрунями»!

 

Олігархи зомбують нас новими технологіями впливу на свідомість через власні телеканали, газети й агітки, а ми пасивністю загострюємо хвороби нашої держави, які в очах світової спільноти роблять нас корумпованою, неефективною і бідною країною, що не матиме права на існування.

 

Задумаймося вже зараз, бо завтра може бути пізно! Добре думаймо хто є хто і коли прийде час, проголосуймо хоча б раз на виборах за гідних людей, а не за родичів, друзів, начальників і панів-олігархів, виконаймо свій обов’язок чесно і на совість, щоб зберегти державу!
Це священний обов’язок кожного громадянина, а чергова зрада – це смерть для держави!
Всі свідомі громадяни, які можуть і знають як має бути, громадські організації мусять контролювати владу, незважаючи на гоніння і спротив. Тільки громадянське суспільство може забезпечити дієвий контроль влади, її ефективність та розбудувати Державу – іншого шляху немає. Тому маємо думати і діяти разом, як це роблять наші сусіди поляки та й усі світові нації.

Володимир Простий,

депутат райради трьох скликань,

голова ГО «Бучацьке земляцтво»

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.