Документальне кіно. Яким воно було у Бучачі?

         XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини став цьогоріч одкровенням підліткового пошуку власного “я” та презентацією звичного життя для мешканців сербського селища. 

 

 

 

Читальний зал центральної районної бібліотеки став платформою для проведення зустрічі-обговорення документального кіно, яке зараз подорожує містами України. Тема Docudays UA 2017 “Чотири градуси” є повідомленням до всіх мешканців нашої планети, адже за прогнозами екологів, через проблеми зі змінами клімату кінець сторіччя супроводжуватиме підвищення середньої температури на Землі.

 

 

 

 

 

Стрічки “Щоденник” та “Ракіяда” викликали доволі гострі суперечки між глядачами. Перша короткометражка, у якій ми спостерігали за двома світами київського школяра-підлітка, спровокувала дискусії з приводу виховання, підтримки та реалізації дитячого творчого потенціалу. Друга ж, яка показувала буденне життя та підготовку до гастрономічного фестивалю, зачепила проблему безвихідності та небажання до змін.

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.