Діти з Донеччини відпочиватиумть на Бучацькій землі

Різдво Христове – одне з тих свят, яке об’єднує не лише сім’ї, воно згуртовує села, міста та країни. Сьогодні Захід зустрівся зі Сходом, адже до нас на зимові канікули приїхали дітки з Донеччини.

 

 

Два шкільні автобуси привезли їх з Тернополя. До речі, водієм одного із транспортних засобів була жінка, що неабияк здивувало містян, які чекали гостей. Майже півсотні діток разом з керівниками приїхали відпочити від свисту куль та стогону вибухів. І з 5 по 10 січня спатимуть під мирним небом.

 

 

Упродовж п’яти днів вони знайомитимуться зі звичаями та традиціями проведення Святвечора та Різдва на Бучаччині. А колядок співатимуть не лише у бучацьких сім’ях, а й родинах, які мешкають в довколишніх селах: і в Трибухівцях, і в Новоставцях, і в Язлівці, і в Ліщанцях, і в Медведівцях, і в Доброму Полі, і в Заривинцях та ін. Окрім того, дітки не просто сидітимуть вдома, вони оглядатимуть місто, пам’ятки та збиратимуться на спільні заходи.

 

 

Бажаємо їм гарно відствяткувати, знайти нових друзів, відпочити і щоб це бучацьке Різдво їм запам’яталося надовго.

 

 

Леся Ю.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.