У бібліотеці День Європи відзначали з кавою…

19 травня у Бучачі відбулося святкування Дня Європи. Центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей, частина вулиці Галицької (коло бібліотеки) та міський сквер, стали локаціями проведення цікавих європейських заходів. Перед бібліотекою поціновувачів книг зустрічали одразу кілька виставок: виставка-колаж “Багатолика Європа” та виставка-презентація “Сучасна європейська література”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“… ми – частина Європи. Це свято вкотре нагадує, зо Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. Європа – це історичний дух україни, це її майбутнє…”, – розпочала святкові заходи директор бібліотеки Л. Машталір.

 

 

 

Читальний зал центральної бібліотеки об’єднав під своїм дахом учнів із 9-Б класу школи №1 та усіх, хто хотів дізнатися більше про “Правила етикету в європейських країнах”. Після хвилинки цікавої інформації, школярі стали учасниками вікторини “Знай про Європу більше”. А перегляд мистецького відеорепортажу “Лабіринтами музейних залів” став не лише пізнавальним, а святковим, адже у переддень Дня Європи, у світі відзначали Міжнародний день музеїв.

 

 

Після праці розумової, потрібна праця фізична. Отож, всі спустилися до міського скверу, щоб порухатися разом із учасниками дитячої танцювальної студії “Нон-стоп” та відкрити у собі художника, дивлячись на конкурс малюнків на асфальті серед учнів початкової школи. До речі, майже всі дітки, які брали участь в художньому змаганні, виходили на сцену зі співами і танцями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після дитячих розваг, дорослим випала нагода трохи відпочити у бібліо-кав’ярні “Європа запрошує на каву”. Працівники бібліотеки вгощали перехожих напоями з таких європейських країн, як Італія, Польща та ін. Смачна випічка, п’янкий кавовий аромат та підбірка цікавої літератури, просто не залишали вибору, а змушували трохи зупинитися та прочитати кілька сторінок. Музичні композиції, які линули з бібліотеки  були чудовим тлом для розмов про прекрасне та ілюстрували різноманіття європейської музики.

 

 

 

До речі, всі охочі мали можливість помилуватися творчим вернісажем “Європа в казках” на вікнах дитячої книгозбірні та роботами учнів Бучацької дитячої художньої школи.

  

 

 

P. S. Дякуємо працівникам бібліотеки, а також усім, хто долучився до проведення такого цікавого та динамічного святкування Дня Європи.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.