День вишиванки у Бучачі (фотополювання)

Вже більше десяти років в Україні третій четвер травня є Днем вишиванки. Його у далекому 2006 році розпочали студенти Чернівецького університету. Напевно, вони навіть не могли уявити, якого саме масштабу доягне це свято через якийсь час. А носити вишиванку стане не лише модно в Україні, а й популярно у цілому світі.

 

 

Мешканці м. Бучач теж долучилися до такої цікавої акції і одягнули свої найкращі вишиванки. Отож, хроніка дня або хто потрапив в об’єктив мого фотоапарата?

 

 

День вишиванки – Чудова можливість зайвий раз одягнути цей фізичний генетичний код нації. А найкраще, коли про це знають і пам’ятають цвіт нашої нації, наші діти. У початковій школі влашували міні-парад вишиванок і гаївок. Опівдні всі дітлахи бавилися, стрибали та співали.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свято вишиванки відбулося і в дитячій бібліотеці, адже сюди завітали школярі з початкової школи.

 

 

І навіть після завершення занять школярі не поспішали скидати вишиванки, майже до самого смерку то тут, то там, можна було побачити кольорові візерунки.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.