Де у Бучачі живе СРСР?

Відповідь однозначна – у “білому” домі, де керують переважно колишні комуністи, регіонали та їхні діти. Саме тому цей будинок наскрізь просякнутий духом СРСР.

 

Яскравий приклад комунізму ми побачили вранці 8 червня, коли начальник відділу освіту Бучацької РДА Михайло Гавловський, розпочав святкувати своє 60-річчя. Освіта в районі за його керівництва постійно “шкутильгає” на дві ноги – батьки змушені здавати гроші на ремонт шкіл, садочків, процвітають елементи панщини щодо вчителів та інших працівників навчальних закладів, постійна заборгованість.

 

Скрін із відео за покликанням

 

 

 

Сьогодні у кращих радянських традиціях завідуюча дитячого садка “Пролісок” у м. Бучач Колега Марія, вирішила віддати шану та всі відповідні почесті начальнику відділу освіти. Зібравши декількох дітей, найімовірніше, без дозволу батьків, вона на приватному авто, за кермом якого був її чоловік, приїхала, як то кажуть, на поклін. Усі разом прийшли привітати шефа і дати меседж наступному (якщо такий буде).

 

 

 

 

До речі, пані Марія, має немалу пенсію + оклад завідуючої + півокладу ставки логопеда + надбавку до зарплати як заслужений працівник + надбавка до зарплати за отриманий орден княгині Ольги ІІІ ст. Навіть попри всі вищеперераховані “особливості”, ми не можемо бути впевнені, що завідуюча думала про наслідки такого несанкціонованого перевезення дітей. Чи обдумано брала вона на себе відповідальність за їхні життя?

 

 

Варто також відзначити, що начальник вже від ранку готувався до свято, бо ще навіть не о десятій ранку у кабінеті на гостей чекав пишно накритий стіл. Цілий робочий день був зірваний, бо посадовці поспішали на гостину у час війни та загальної бідності населення.

 

Скрін із відео за покликанням

 

 

P. S. Після того, як в мережі з’явилося відео з такою радянщиною, начальник відділу освіти, так і не дочекався багатьох подарунків, бо боявся кожного стукоту в двері, як заєць під кущем.

 

Цікаве відео можна переглянути тут: https://www.facebook.com/rdovbenko/videos/235506750367244/

 

 

 

Петро Чорнота, депутат Бучацької районної ради

та Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.