Чим далі в ліс…тим більше дров (у Бучацькій районній раді)!

Саме таке порівняння напрошується, коли дивишся на “звитягу” наших обранців із Бучацької районної ради, “хироїчних” і безвідповідальних панів-начальників, які знахабніли зовсім. Те, що судами Бучача, Тернополя і Львова були скасовані, як протиправні рішення ради, розпорядження її голови, здається, нічого не навчило районне начальство.  Воно і далі “клепає” порушення за порушенням, що є підставою для звернень до правоохоронців.

 

 

Так, 25 вересня довелося побувати на “засіданні” постійних комісій районної ради. Диво-дивнеє коїлося на тому зібранні. Наче не відають очільники з ради про Конституцію, Закони України, власний Регламент ради, якими чітко визначено порядок їх проведення. Зібрали всі чотири комісії ради разом, думав на фронт підуть, чи щось екстраординарне вирішуватимуть. Виявилося, що це “ноу-хау” від п. Григоришина, керуючого справами, бо так легше начальству “управляти” процесом депутатської бездіяльності.

 

 

Вже з самого початку голова райради, зразу, щоправда, дещо не впевнено, вхопив “бразди правління” у власні руки, всівшись за стіл президії, і скрушно повідав, що немає кворуму двох з чотирьох присутніх комісій. “Що будемо робити?”, – запитав для годиться присутніх депутатів і запрошених районних начальників. Вирішили починати, а там як Бог дасть, хоча без кворуму засідання не проводяться, бо вони не легітимні.

 

 

Те, що голова не має права керувати комісіями п.Фреяка зовсім не бентежило, бо що таке ЗАКОН, якщо ТРЕ протягнути будь-яким способом потрібні рішення! Не давати ж можливість головам комісій керувати, хоча це пряма норма Закону!

 

 

Далі – більше! Розглядали питання порядку денного без кворуму, приймали рішення без депутатів і винесли на сесію, хоча законом передбачено, що комісії вивчають, готують рішення, доповідають на сесії. Але пани Фреяк, Григоришин підмінили вже давно депутатів і все вирішують самі. Депутати для них лише статисти-зомбі, щоб підносити руки для голосування за уже підготовлені шефами рішення, які їм потрібні. І не дай Боже комусь взяти слово для виступу, зразу стандартні фрази головуючого: “ми вам слова не давали” або “голосуємо за пропозицію комісії”.

 

Пани бракороби-чиновники з “Білої Хати” здається забули зовсім, що таке демократія, законність, повага до людей, честь і совість, хоча повсюдно завзято піаряться фейками, де лише можуть, як затяті “димократи і поборники несправедливості”. Коли доводиться писати пояснення поліції, то в них одне речення “все було по закону”. Такі викрутаси однозначно до добра не приведуть  і, все ж таки, доведеться відповідати за беззаконння.

 

 

Демократія – це процедура. Процедура підготовки і прийняття рішень, забезпечення їх виконання, контроль і відповідальність. А у наших можновладців-невігласів з райради, неможливо добитися виконання норми Конституції, що діяли б в рамках законодавства і власних повноважень. Вони, як неофіти, тупо порушують закони, навіть не усвідомлюючи пагубності такої неадекватної поведінки для людей, громади і держави.

 

 

Чи сьогоднішнє керівництво районної ради – це вже “дно”, чи буде ще гірше – невідомо, але далі вже нікуди. Маємо якось реагувати і впливати на цих “дятлів”, які, як ті “лєцті пияки”, вважають, що їм “море по коліна” і все дозволено. Чи не пора змінити звичну толерантність до брехні і неправди на гучне “фе”, зажадати звіту та відставки доки не пізно? Маємо захищатися, бо з таким бездарним управлінням район бідує і пропадає.

 

 

Володимир Простий,

заст. голови Ради громадських організацій району  

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.