Чи візьметься Бучацька поліція з’ясовувати справу про умисне невиконання судового рішення головою Бучацької райради В. Фреяком?

Що ж за справа, запитаєте. Відповідь не змусить на себе чекати, адже мова йтиме про В. Фреяка, який, програвши минулого року справу в Тернопільському окружному адміністративному суді, а також її оскарження у Львівському апеляційному адміністративному суді, навіть не обтяжував себе виконанням їхніх рішень. У публікації “Чи подасть у відставку Віталій Фреяк після програних судів?“, ми пояснили причини такої поведінки голови районної ради.

 

 

В. Проста, бачачи, що В. Фреяк не надто квапиться виконувати постанови двох вищезгаданих судів, а також не виконує вимоги Закону № 2778 “Про культуру” щодо призначення та проведення повторного конкурсу на заміщення посади директора РКБК, не розірвав контракт та не звільнив з посади директора Р. Крупу, який призначений на посаду з порушенням законодавства, написала заяву в поліцію. Однак дані відомості не були внесені в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань, як тього вимагає закон. Процедура реєстрації є обов’язковою для усіх заяв і повинна бути виконана упродовж 24 годин. Виявилося, що слідчий не побачив даних, які б вказували на наявність кримінального правопорушення. Але як він міг розпочати збирати дані без офіційної причини, тобто без реєстрації заяви?

 

Таку поведінку можна назвати лише бездіяльністю. Саме із такою скаргою до Бучацького районного суду звернулася В. Проста. 18 травня 2017 року відбулося засідання, на яке жоден представник поліції так і не з’явився. Навіть оголошення ухвали, вже наступного дня, не викликало зацікавлення протилежної сторони.

 

А треба було їм прийти, цікаво було б послухати їхні пояснення та відмовки. Що ж до ухвали, то в ній йдеться про обов’язковість внесення відомостей, викладених у заяві В. Простої від 5 травня 2017 року, до Єдиного реєстру досудових розслідувань. І, таким чином, поліція зобов’язана розпочати досудове розслідування і, як наслідок, кримінальне провадження. А байдужість слідчого Бучацького відділення поліції, суд визнав протиправною бездіяльністю. Тож подивимось чи виконає місцева поліція ухвалу суду, яка, до речі, оскарженню не підлягає.

 

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.