«Чортова дюжина» – як символ зради бучацької влади

Саме таку символічну цифру «13» підписантів зібрали бучацькі чиновники під пасквілем «Зупиніть тероризм Простої», який опублікований на інтернет-сайті «Бучацькі новини» 28 листопада ц.р. та буде поміщено на сторінках місцевого часопису «Нова доба». Це стало зрозумілим після дискусій з цього приводу з редактором паном Василем Тракалом, який таким чином «відробляє» вже звичну для нього подачку влади у вигляді солідної грошової підтримки «незалежної преси».

 

 

Такий, на жаль, сьогодні рівень «культурної» влади в районі та «провладних фанів», які, як видно з публікації, йдуть на все, щоб через брехню знищити опонента за справедливу критику їх бездіяльності, беззаконня і тотальної корупції.

 

Чому я кажу влади, а не підписантів цього допису, гідного сталінських посіпак? А тому, що готували цей шариківський «витвір хворого на голову» явно чиновники з владних кабінетів відділу культури адміністрації з участю колишнього директора будинку культури, тепер вже пенсіонера Р. Крупи, який ніяк не може втямити, що він вже не при «дєлах».

 

Мені кажуть люди: «Ви знали на що йдете, знали, що влада буде Вас знищувати!» Так, знала, але вважала, що у владу прийшли «нові лиця», як казав владика Любомир Гузар, і навіть думки такої не було, що вона здатна на таку підлість і беззаконня. Як завжди моральний авторитет нації був правий, коли застерігав, що «нові лиця – це ще не нове мислення».

 

Такого рівня безумства і «буйства» бучацьких чиновників я навіть уявити собі не могла, бо посадовці і колишній директор показали свою ницу суть у «всій красі»: намагання образити і принизити, потім створити образ аферистки, яка нічого не розуміє, далі – що вона нам докаже, у нас все, влада, фінанси, можливості впливу, а вона «нещасна методистка», вона «ніщо», тому має мовчати та не висувати носа без їх відома і дозволу.

 

Але пани-начальники дуже скоро забули, що була Революція Гідності, що люди змінилися і в «стійло» нас, як то бидло, вже не загнати, як би їм того не хотілося. Що б не казали песимісти, ми стали ближчі до Європи і тільки наша толерантність та ворожа навала стримує людей від більш рішучих дій щодо корупціонерів у владі, але то до пори, до часу.

 

Я довела свою правоту, за півтора року в судах відстояла закон, на який наплювали ці зрадники присяги, яку чиновники-депутати давали громаді і народу, всі рішення райради скасовані, контракт з директором РБК визнано нечинним, пан Крупа 9 місяців незаконно обіймав посаду директора! Влада в особах панів Фреяка, Вонсяка, Григоришина, Ненича, Ковалка, Вержбицької, Крупи мала б оголосити капітуляцію і нарешті почати діяти у спосіб, передбачений Конституцією та законами України.

 

Натомість ці «нові лиця» взагалі втратили «гальма» і пішли «врознос», вони організували цькування і переслідування, застосовуючи владу і вплив на підлеглих. Я, виявляється з публікації, обливаю «брудом чорної брехні» «чесних порядних голову райради і заступників, а начальника відділу культури звинувачую у всіх гріхах», навіть «незаконно займаю місце методиста», «тисну на директора» і навіть «образила підписантів  якимось своїм брудним листом», сиплю «наклепи на їх голови і інших ні в чому невинних людей» і «знущаюся над ними, з них сміються люди і називають дурними, що вони терплять таке приниження»!

 

Ці та інші «перли» «звинувачень» підписантів не поділили інші члени колективу, які мають свій розум і совість, тому не піддалися на тиск і погрози начальства, які заставляли їх в ультимативній формі поставити підписи. Таке робиться «порядними начальниками» вже не вперше, ця «КДБешна» «метода» знищення неугодних не змусить мене відступити.

 

Так, я дійсно не можу змиритися з терором сваволі чиновників, корупції та беззаконня зрадників і не збираюся відступати, бо відчуваю щоденну підтримку порядних чесних людей і не боюся мерзотників, які опустилися до того, що організували цькування і переслідування.

 

Я вже звернулася до нової поліції із заявою, щоб вони відповідально дали правову оцінку цьому неправдивого «опусу» і притягнули організаторів переслідування до відповідальності згідно закону, який має бути один для всіх, як це є в Європі, до якої ми неодмінно прийдемо, позбувшись зрадників, які плодять корупцію, беззаконня, злидні  і знищують нашу державу.

 

Валентина Проста,

«терористка» і «головний біль» бучацької влади

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.