Чому не зіграла гармошка, або чи піде під укіс Бучацький район?

26 квітня 2017 року відбулася сесія Бучацької районної ради, яка була скликана через те, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 204 – р « Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Тернопільської області» Бучацький район включений до складу Чортківського госпітального округу. На практиці це – фактичне закриття районної лікарні, майже повне скорочення лікарів і медперсоналу, а згодом і ліквідація району.

 

 

 

Чому Блок П. Порошенка, який має таку вертикаль влади в Україні, що Януковичу і не снилася, не спромігся відстояти створення Бучацького госпітального округу, чому заслужені герої від БПП, які приймають президентів, міністрів, послів часто у неформальній обстановці, голова районної ради, голова районної державної адміністрації забили на сполох після розпорядження КМУ, а не до його прийняття? Виявляється, що подання до КМУ щодо створення госпітальних округів направляла Тернопільська обласна державна адміністрація і попередньо тов. Барна пообіцяв Бучачу госпітальний округ, але у самому поданні чомусь Бучацький госпітальний округ щез, як щезають тротуарні плити і кам’яні бордюри у Мосціпана.

 

 

 

Тому на сесії було прийняте звернення до різних інстанцій державної влади і місцевого самоврядування щодо недопущення такого кроку, а також визначається формат продовження сесії під стінами обласної державної адміністрації наступного тижня.

 

Понад 2 тисячі років тому люди вже знали, що покарання за громадську пасивність є злочинна влада. Жити по-новому означає не бути байдужим.

 

 

 

 

 

 

Петро Чорнота, депутат Бучацької районної ради

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.